Nefunkční G pay

Zničeho nic mi cca před týdnem přestala platba přes google play. Máte někdo podobnou zkušenost ?
«13

Komentáře

• u mě v pořádku, denně platím telefonem obědy :-)
    Poděkovat autorovi 1
  • U mne v pořádku!
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 3. May
    ...chjo, tak proč zrovna já :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Přeinstaluj to a znova nastav! :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnes me taktez u P30 Pro prestaly fungovat platby pres Google Pay, nefunkcni stravenkova karta a ani nahrana karta od KB, ach jo....
    Poděkovat autorovi 0
  • Včera jsem platil v pekárenském stánku a všechno bylo v pořádku. Dnes jsem neměl důvod to vyzkoušet, protože jsem nepotřeboval nic kupovat, a zítra (8. V.) je svátek, během kterého jsou obchody zavřené. Ve čtvrtek celý den učím, tudíž dřív než v pátek se mi to asi vyzkoušet nepodaří. Ale děsíte mě!
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska jsem schválně platil mobilem. Všechno v pořádku.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Tak to dej vědět jestli jsi to rozchodil, u mě nepomohlo preinstalovani aplikace ani odebrání a znovu přidání karty....
    Poděkovat autorovi 0
  • Potvrdzujem aj na svojej novej P30 nefunkcnost NFC platieb cez google pay. Na predoslej P10 lite som nemal problem. Popozeral som rozne diskusie a posledne dni je kritika na samotnu aplikaciu google pay a jej nefunkcnost na niektorych modeloch. Dufam ze to coskoro pobezi - som na to zvyknuty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám banku Moneta a každý den platím telefonem. I dnes vše v pořádku. Neumím si představit nějaké výpadky. Takže zatím žiju. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Stejný problém má kolega na Honoru 9 a já na Huawei P10. Do dneška u mě bylo všechno v pohodě, proběhl balík aktualizací a pak už jsem taky nezaplatil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já taky i dnes platil bez problémů...

Klep klep :)
    (pro jistotu, protože se čtečkou jsem taky psal, že je u mě v pohodě a za týden to začalo :smiley: )
    Poděkovat autorovi 0
  • Ve čtvrtek 9. V. 2019 jsem platil pomocí mobilu a opět bez potíží. Přičinu bych proto hledal někde mezi mobilem a Googlem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nakolko P30 mam iba 2 dni a platba NFC mi nefungovala hrabal som sa v nastaveniach - google/sluzby google - google pay som mal prednastavene platba SIM-kartou....zmenil som na platba cez google pay.......a dnes rano NFC platba funguje. Moja chyba - ale som rad ze to funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se přidávám, 8.5.2019 mi přestalo G pay fungovat. Zkoušeno na mnoha terminálech. Prozatím jsem nepřišel na to, kde je chyba.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj všichni, platby Google Pay mi taky přestaly od 8.5.2019 fungovat. Jediné co se od té doby dělo s telefonem bylo to, že se mi nainstalovala aktualizace "Služby operátora" z Google Play.
    Jestli se dostanu k platebnímu terminálu, vyzkouším její vliv...
    Poděkovat autorovi 0
  • Před hodinou platba v Penny a vše v pořádku. Banka Moneta a MasterCard.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska platba na benzínce, všechno v pořádku. Abych tu nespamoval: pokud by se u mne něco změnilo, dám vědět, jinak to znamená, že všechno pracuje, jak má.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusil jsem odinstalovat aktualizaci těch služeb operátora a platba neproběhla... Takže hledám dál příčinu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zajimave s tim placenim,dnes jsem platil v Tescu,mam equabank a vse ok,zatim zadne problemy s platbama pres NFC nemam.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.