Odolnosť pred rozbitím v bežnej praxi

Ahojte tak som už aj ja v rodinke Huawei ma už niekto prax s odolnosťou tohoto telefónu ako sú bežne pády v obale na zem lebo na internete som veľa crash testou nenašiel osobne som si hneď zakúpil spigen neoflex a originál puzdro Huawei P30 pro clear case aby ako tak bol odolny. :)

Komentáře

• Marek_BMarek_B  
    upraveno 6. May
    Tak já už mám bohužel 1 praktický a celkem ošklivý pád za sebou. A zrovna u takovéhoto telefonu, kde je spoustu čoček apod. Snad nikdy mi takhle telefon ještě nespadl.

Nesl jsem jej v podpaží, spolu s dalšími věcmi, no a jak už to tak bývá, zapomněl jsem, že jej tam mám, když jsem podpaždí rozevíral, ........

Telefon letěl dolů a ikdyž mám doma téměř všude dřevěnou podlahu, vybral si dlažbu :wink:

Spadl na čistý placák na záda, opravdu čistý placák, že se ani neodrazil.

Krev byste ve mě nedořezali ...

Obal originál Huawei a vše v pohodě. Hned jsem testoval zoomy, focusy apod. Vše v pořádku :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Bud rad , ze zada. Byt to na roh displeje , tak menis displej :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 6. May
    @Hurec To bezpochyby, ikdyž roh nevím, ten obal vypadá cajk. Spíš být ten placák na předek, byl by zcela určitě pavouk. Měl jsem jen fólii. Takhle jsem měl strach "jen" o tu optiku, pěkně jsem jim tam asi vymetl vymezovací vůle :wink:

Jinak :wink:
    image
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, de si zaregistruju to pojisteni ? Drive to bylo v HiSuite, ale to ted v P30 Pro nemam...
    Poděkovat autorovi 0
  • Bylo to v HiCare. Ukazalo se to v Banneru na zakladni obrazovce. Ale pokud se nepletu tak to platilo jen do pulky dubna nebo tak.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bylo to prodlouženo, ale teď už je po termínu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Bylo to prodlouženo, ale teď už je po termínu.

Nevím jak, ale mně osobně Smarty a dalším těm od nich kterým P30 přišla pozdě vyjednali s Huawei též záruku na těch 90 dní

Poděkovat autorovi 0
  • TSH  
    To je fajn, sikuly
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. May
    @DanielM93 tak uz konecne mas? Podle ukazky krytu v jine diskuzi to vypada ze ano :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

@DanielM93 tak uz konecne mas? Podle ukazky krytu v jine diskuzi to vypada ze ano :smiley:

Ani mi nemluv :disappointed:
    Dneska mi přišla zpráva, že mi bude doručování. Říkám huraaa a pak koukám a oni mi to poslali na fakturační adresu ne na doručovací. A tu mám tak trochu jako bokem, takže šup do auta a musel sem si pro něj stejně zajet :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale maaaaaas a to je nejdulezitejsi :smiley:, gratulace ze jsi se konecne dockal, tak at ti foun dela jen samou radost :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Ale maaaaaas a to je nejdulezitejsi :smiley:, gratulace ze jsi se konecne dockal, tak at ti foun dela jen samou radost :wink:

Děkuji, ale jsem teďka pěkně oproti ostatním pěkně pozadu. Potřebuju rady jak s tím fotit pořádně fotit krásný fotky :D

Poděkovat autorovi 0
  • Neboj, to pujde, je to super stroj, az se s nim seznamis, tak bude jedna hezci fotka nez druha :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.