google play

Dobrý den,

po aktualizaci na EMUI 9.0.0.183 (SP1C432ER1P2) a android 9 mám problém s aplikací google (obchod) play. Pokud telefon je připojen přes mobilní data, tak aplikace hlásí "Nejste připojeni. Zkontrolujte zda je zapnutá wi-fi nebo mobilní data a zkuste to znovu". Internet přes prohlížeč chrome funguje.
Druhý problém, který se objevil je, že nechodí notifikace od bankovních aplikací, komunikátorů a e-mailů a další ...na mobilních datech.

Před aktualizací toto fungovalo bez problémů.

Pokud telefon připojím přes wi-fi tak, google play i notifikace chodí po zpětném přepnutí na mobilní data vydrží funkčnost ještě několik hodin. Potom vše výše zmíněné přestane opět fungovat.

Netušíte kde je problém?

Předem děkuji za reakce.

Komentáře

• Zkusil bych prvně vymazat cache - vypnout telefon - zapnout držením power + volume up - wipe cache partition. Restartovat a zkusit. Dál bych zkusil vypnout (pokud je zapnuto) režim WIFI+ (nastavení - bezdrátové připojení a sítě - wifi - 3tečky nahoře - nastavení - wifi+). Ještě mě napadá, nemáš zapnutej nějakej spořič baterie?
    Poděkovat autorovi 0
  • Wifi + nemám zapnuto, spořič baterie též nepoužívám.
    Cache jsem vymazal několikrát, jak jsi popisoval. Výsledek je pořád stejný ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkoušel jsi i vymazat data v nastavení - aplikace - obchod play.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, to jsem provedl několikrát.
    Také jsem resetoval nastavení sítě a udělal wipe cahe.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.