Nastavení menu apod.

Zdravím, pořídil jsem si P30Pro a potřeboval bych poradit.
Na předchozích mobilech s androidem jsem měl úplně jináč řešené menu (to co se objeví, když zmáčknu aplikace) jsou tam 4 návrhy a zbytek je seřazen abecedně, u předchozích mobilů jsem si menu mohl srovnat jak jsem chtěl, lze to tady také nějak přenastavit?
Druhá věc je taková blbůstka, ale ocenil bych ji, míval jsem huawei P9 a ten mi ukazoval kolik jsem za den udělal kroků přímo na pohotovostním displeji a to celkem se slušnou přesností, tady to nemohu za boha najít. Je tam sice aplikace zdraví, ale v té se moc nevyznám a i když jsem dneska ušel více jak 2 kiláky, tak mi mobil tvrdí, že jsem udělal 6 kroků :D
Díky moc za rady

Komentáře

• Nastavovala jsem si Motivy a ten co mám teď ukazuje čítač kroků na uzamčené obrazovce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kroky na zamčené obrazovce jsou v základu. Pokud jsi tedy neodistaloval aplikaci zdraví :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Důkaz :wink: image
    Screenshot_20190516_193745_com.android.keyguard.jpg
    1080 x 2340 - 631K
    Poděkovat autorovi 0
  • Aplikaci zdraví tam mám a když do ní najedu, tak mi to kroky ukáže i když to po mě nechtělo ani vejšku apod., ale prostě se v tom nějak ztrácím protože jedna obrazovka po zmáčknutí tlačítka na boku je černá a je tam jenom čas datum a stav baterie, Když to zmáčku znovu tak tam je stavový řádek nahoře kde je operátor, signál, WiFi, rychlost dat a stav baterie. Pak je tam čas pod sebou a datum Dole je tažením odemkněte a čára, pod kterou lze změnit styl zámku obrazovky. Ale ty kroky tam prostě nikde nejsou.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Baal zkusil jsi změnit motiv?
    někdo tu už popisoval problém, že mu nějaký motiv nezobrazuje ikonu fotoaparátu na zamčené obrazovce
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam sice P20lite, ale treba to pomuze. Zabezpeceni a soukromi, zamek obrazovky a hesla. Kroky na zamcene obrazovce zaskrtnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na emui 9.1 to nejde vypnout. Jen app zcela odinstalovat. :-1:
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesněji řečeno na Emui 9.1 nejde ani vypnout a ani zapnout. Občas mizí užitečné věci :disappointed:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.