Huawei Y6 Pro rozbalení - telefon s rekordní výdrží

Do naší redakce (a také na trh) dorazil Huawei Y6 Pro, telefon s velikým potenciálem. Předchůdce tohoto telefonu, model Huawei Y6, je mi velmi dobře znám. Několik měsíců jej totiž používal tchán (než přešel na Huawei Mate S) a nyní jej používá jeho manželka. Proto jsem byl velmi zvědav, jaký bude nástupce a nejsem zklamán. Pojďme si společně rozbalit Huawei Y6 Pro.

Už při rozbalování krabičky mě zaujala kvalitní konstrukce, telefon je skutečně velmi pevný a zadní kryt drží na svém místě. Uvnitř přístroje se nachází baterie s kapacitou 4000 mAh, která zajistí skutečně výrazně nadstandardní výdrž. Nás ale zajímá především základní balení telefonu, příjemným překvapením je přítomnost průhledného zadního krytu. Navíc se v balení nachází také ochranná fólie na displej, telefon tak můžete naplno používat okamžitě. Nechybí ani nabíječka a propojovací datový kabel. Rozbalení tedy máme úspěšně za sebou, následovat budou praktické dojmy z běžného používání a podíváme se také na srovnání s modelem Huawei Y6.

image
image
image
«13

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.