Dopřejte si špičkovou aplikaci pro zálohování vašeho mobilního telefonu Huawei

V dnešní době najdete na internetu pravděpodobně stovky různých aplikací, které vám umožňují zálohu a následnou obnovu dat vašeho telefonu. Aplikace se od sebe často liší vzhledem uživatelského rozhraní, ale především dostupnou nabídkou funkcí. Já vám dnes ukážu aplikaci, kterou mohu jedině doporučit a se kterou mám skvělé zkušenosti. V nejnovějších telefonech Huawei je aplikace předinstalována, ale my vám ji poskytneme také pro starší telefony. Jedná se o aplikaci Huawei Záloha.

Ta umožňuje skutečně komplexní zálohu a následnou obnovu vašeho mobilního telefonu. Sami si jednoduše zvolíte, co má být součástí zálohy a kam se má výsledný soubor uložit. Výsledná záloha je chráněna heslem, vaše data tedy zůstávají neustále v bezpečí. Aplikaci je navíc možné použít také pro přechod mezi různými mobilními telefony. sám jsem před týdnem přecházel z modelu Huawei Mate 8 na Huawei P9. Výsledný soubor měl velikost téměř 7 GB, na druhou stranu jsem ale během pár vteřin přenesl skutečně kompletní obsah svého přístroje, přičemž to trvalo jen krátkou dobu.

Za sebe aplikaci jednoznačně doporučuji a hodnotím ji velmi vysoko, pracuje se s ní skvěle. Navíc ji můžete zkusit také použít pro přenos dat z vašeho starého telefonu od konkurence do nového telefonu Huawei (ale tady už to nemusí nutně fungovat na sto procent, záleží na konkrétní verzi operačního systému Android a dalších detailech). Stejně tak aplikaci doporučuji, pokud si ručně přehráváte firmware a nechcete přijít o svá data. Záloha znamená jistotu, že o svoje důležitá data nepřijdete. Jaké jsou vaše zkušenosti s touto aplikací?

Aplikaci Huawei Backup si můžete stáhnout - tady.

image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• JihusJihus  
    upraveno 26. June 2016
    Tak jsem zkusil tento backup (apk) nainstalovat na můj Nexus 10 (A6 s rootem), ale bohužel, aplikaci se nezdařilo nainstalovat. Dělal jsem to v naději, že bych si do P9 přetáhl nějaké hry, které mám zálohované v Titanium :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,

ráda bych tuto aplikaci využila, ale moc se mi nedaří. Mám Y6 Pro a aplikaci ve verzi 6.31.41.30.L. Aplikace mi píše, že mám nejnovější verzi, nicméně Google Play nabízí aktualizaci. Ta se ale nikdy nezdaří z důvodu chyby -505, a to ani po restartu, vymazání mezipaměti d at Google Play či změně času a data (rady nalezené online).

O aktualizaci se snažím z toho důvodu, že se mi v mé verzi nepodařilo najít možnost změny úložiště pro nahrání zálohy (na kartě mám plno). Nebo tato možnost chybí kvůli EMUI Lite?

Díky za pomoc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zítra vyzkouším, ale může to být právě tím rozhraním.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, da se se nejakym zpusobem zalohovat plocha na ktere mam ulozene odkazy na ruzne webove stranky a nemam moznost data primo prenest do jineho mobilu pres phone clone?
    Poděkovat autorovi 0
  • JihusJihus  
    upraveno 19. May
    @rubomiru v telefonu je aplikace Záloha, tam Zálohovat - Kam - Systémová data - Rozvržení ikon na ploše. Vyzkoušel jsem udělat Zálohu, pak jsem si smazal odkaz na Chrome, který mám ve složce s odkazy, provedl jsem Obnovení a odkaz jsem měl zpět.
    Poděkovat autorovi 0
  • nakonec jsem to nasel, jmenuje se to domovska obrazovka, ja nevedel ze to bude umet i odkazy, dikyimage
    huaweibackup.jpg
    699 x 525 - 39K
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.