Vyjádřete svou náladu s Huawei Y3 II

Huawei Y3 II dorazil před pár týdny oficiálně na náš trh a my už jej delší dobu pro vás testujeme. Telefon nabízí vyváženou nabídku funkcí za velmi zajímavou cenu, možná nejzajímavější prvek se ale tentokráte nachází na zadní straně přístroje. Jedná se o kulatou barevnou diodu, která se dá využít ke spoustě věcí. Dnes se společně podíváme, jak pomocí této diody můžete vyjádřit vaši náladu.


K tomu slouží předinstalovaná aplikace, jejíž součástí je položka Náladové světlo. Zde stačí zvolit, jakou máte právě náladu, načež telefon o tom bude velmi výmluvným způsobem informovat pomocí zmíněné barevné diody. Pokud budete mít zrovna náladu špatnou, dioda bude blikat velmi rychle a navíc červenou barvou. Telefon tak bude zřetelně informovat vaše okolí, že vaše aktuální rozpoložení není ideální.

Pokud ale naopak budete mít náladu dobrou, rozsvítí se jiná barva, přičemž blikání diody bude výrazně pomalejší a velmi klidné. Pokud by vás žádný z těchto režimů nezaujal, můžete si samozřejmě nastavit svůj vlastní. Zvolit můžete jak použitou barvu, tak rychlost blikání. Osobně se mi tato funkce velmi líbí, nápad je to šikovný. Neočekávám, že při změně vaší nálady začnete pokaždé nastavovat správnou barvu diody v telefonu. Ale takto stylové vyjádření vaší nálady zkrátka má svoje kouzlo...

image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.