Huawei Mate 10 Pro aneb seznamte se s nejlepším telefonem současnosti

1424345474855

Komentáře

 • to ani myslím není cílem ale pokud bude mit kirin 970, pametovky, jacka a slusnou cenu cca 15 az 18 tisictak zamota hodne lidem hlavu, ale na podobne spekulativni uniky pozor neco mi rika ze nebude vse tak uplne o predstaveni jednoho telefonu
  Poděkovat autorovi 2
 • Citovat 4 roky starý článek mi nepřijde úplně o něčem vypovídající. V oblasti techniky stačí pro změnu mnohem kratší doba... Kolik lidí používalo mobilní data tehdy a kolik teď.
  Poděkovat autorovi 4
 • Vice než fullhd je stejně zbytečné. Paměťový karty jen brzdí, a 3, 5jack už je stejně přežitek.
  Poděkovat autorovi 0
 • Jozef_HuaFan napsal(a):

  Citovat 4 roky starý článek mi nepřijde úplně o něčem vypovídající. V oblasti techniky stačí pro změnu mnohem kratší doba... Kolik lidí používalo mobilní data tehdy a kolik teď.

  Souhlas, rok 2013 je historie.....:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • HULKSTER77 napsal(a):

  Vice než fullhd je stejně zbytečné. Paměťový karty jen brzdí, a 3, 5jack už je stejně přežitek.

  Pěkně napsané a souhlas:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • pajka1pajka1  
  upraveno 24. November 2017
  Co se melo změnit za čtyři roky?
  Data jsou stále stejne omezená a telefonů přibylo.
  Uživatelé kteří poslouchali FM radio nevymřeli,
  Poděkovat autorovi 0
 • pajka1 napsal(a):

  Co se melo změnit za čtyři roky?

  Data jsou stále stejne omezená a telefonů přibylo.

  Uživatelé kteří poslouchali FM radio nevymřeli,

  Co se změnilo? Určitě je násobně víc uživatelů s daty, navíc s více daty, ještě navíc s mnohem levnějšími daty než před 4 lety, telefony mají taky daleko rychlejší přenos dat než opřed 4lety, dle mě data moc omezená nejsou, můžeš jich mít kolik chceš-)) A podle mého názoru určitě víc posluchačů FM rádií v telefonu vymřelo než přibylo, právě pro dostupnost dat..
  Poděkovat autorovi 1
 • @Michal_1 větší porci dat za lepší cenu bych se neohanel. Mezi námi jsou desetitisíce a možná i statisíce uzivatelu, kteří si do dneška neplatí data vůbec a využívají pouze free wifi sítě, pripadne svoji wifi doma.Takže k možnosti poslechu rádia mají utíkat hledat nějaký hotspot? :smiley: Také v telefonu sám rádio nepoužívám a ani nepotřebuju, ale tady mluvíme každý sám za sebe a nemůžeme nikdý psát za všechny ostatní. Napsat, že je přežitek rádio a audio jack? To s tím jackem použil Apple, kterému sežere skoro každý cokoliv a ostatní vyrobci se po něm s odpuštěním pouze opičí. Plácnul to Apple a prošlo mu to, tak to placneme taky. :smiley: A napíšu ještě jednu vec, která se nebude líbit každému. Jeste poměrně nedávno jsme se všichni smáli jak se fanoušci už třeba zmíněného Apple chovají jako ovce a občas i fanatici. Ale ta stejná situace pomalu, ale jistě nastupuje i u fanoušků Huawei. Klidně si oponujte, ale je to můj názor, který jsem si prostě postupem casu udělal.
  Poděkovat autorovi 7
 • No rozhodně je ale rozšíření dat řádově větší než v minulosti, o tom nelze diskutovat. A rádia (ta klasická) bojují o přežití, to je prostě také fakt, který nezměníme (a je to logické, rádio prostě internetu věčně konkurovat nedokáže). A to říkám jako někdo, kdo vždy chtěl v telefonu rádio... Pro mě má rádio smysl skrz zjištění nových zpráv tam, kde není internet. Nic víc...
  Poděkovat autorovi 0
 • Rádio nepoužívám a k tomu jacku - mysli si (misanekx) co chceš, ale já osobně používám už třetím rokem BT sluchátka, tj. třetím rokem je pro mě jack zbytečný a s politikou Apple to nemá vůbec, ale vůbec nic společného. Tak jen abys věděl, že ne všichni kolem Tebe jsou ovce, jak ses ráčil vyjádřit ..
  Poděkovat autorovi 0
 • Souhlasím s názorem výše. Drát je pase. Taktéž už cca 3 roky jedu na bezdrát reproduktory. Takže i když jsem měl u Honoru 8 a 9. Jack slot používal jsem ho minimálně.
  Poděkovat autorovi 0
 • souhlas, Osobně mám sluchátka u kterých si můžu vybrat zda bluetooth nebo drát a za pol roku musím říct ze drát jsem nepoužila ani jednou tudíž jack je zbytečnost do které se akorát práší. Jo a vážený pán misanekx ať laskavě nehledá ovce tu na fóru, tady nejsou, spíš ať si zajde do lidlu tam jich je plyšovejch spousta :smiley:
  Poděkovat autorovi 1
 • Škoda, že ten můj komentář berou někteří moc osobně. Ale to se dalo čekat. Hezky den, jedu do toho Lidlu.
  Poděkovat autorovi 6
 • Považovať za slabinu telefónu obasenciu rádia a SD karty v dnešnej dobe je trochu mimo.Sú úplne ine veci na ktoré sa treba zamerat ako nedostatok či slabinu.Rádio mizne.Mame internet,aplikácie.Jack mizne.Máme BT príslušenstvo.SD pomali mizne.Zvečšuje sa pameť v mobile už aj pri strednej triede.
  Poděkovat autorovi 0
 • hannihanni  
  upraveno 25. November 2017
  Je úsmevné, ako tu všetci svoje osobné preferencie považujete za dogmu, podľa ktorej by sa mal riadiť celý svet. :smile: Spamätajte sa, vždy je to o osobných preferenciách každého jednotlivca. Proste keď mi to nevyhovuje, tak to nechcem a kúpim to, čo mi vyhovuje. Všetky značky sa po sebe opičia, vyrábajú to, čo je v kurze a to, čo sa dobre predáva. Pozrite sa na vlajkové lode značiek, všetko na jedno kopyto. Myslím, že @misanekx napísal vo svojom príspevku veľkú pravdu. Aj o tých ovciach. :+1: :wink:
  Poděkovat autorovi 6
 • Každý ma právo na svoj názor.Diskutujeme.Tak teda napíšem,prečo ten mobil nechcem.Čo mi na ňom vadí,čo chýba a končim.Nemusí to tu dookola nikto rozpisovať.A nazývať ovcami niekoho komu je jedno,či má,alebo nemá nejake funkcie je viac než drzé.Nevylievajte si tu donekonečna zranené srdiečka len preto,že Ste z niečoho sklamaný.Máte obrovský výner značiek a mobilov,tak načo to tu furt riešiť.A to platí aj pre tých čo oponujú každému zápornému názoru.Toto je diskusia.Takže sa môže vyjadriť kto chce a s čím chce bez toho,že sa tu začnete osočovať a urážať.Od ovcí tu máme ďaleko.Kupujeme preto,že nám to vyhovuje.Nie preto,že je to trend dnešnej abnormálnej zvrátenej doby.Chceš?Kúp.Nechceš?Nekúp!
  Poděkovat autorovi 1
 • misanekx napsal(a):

  @Michal_1 větší porci dat za lepší cenu bych se neohanel. Mezi námi jsou desetitisíce a možná i statisíce uzivatelu, kteří si do dneška neplatí data vůbec a využívají pouze free wifi sítě, pripadne svoji wifi doma.l.

  No mají dvě možnosti, buď si zaplatit data a nebo si prostě koupit telefon, který má rádio a neomílat tu, že je to chyba, že to HW nemá... je určitě mnoho mobilů, co to mají (teda snad) .
  Navíc si myslím, že člověk, který si kupuje telefon za 20tis. ví co v tom telefonu je a má i na data... ( mě se třeba za poslední 2 roky nepodařilo svá data nikdy vypotřebovat)
  K jacku- sluchátka sice v letadle používám, ale už jsem si koupil BT sluchátka.
  K SD kartě- zrovna před dvěma dny se mi karta v Mate 9 sesypala...jelikož dělám denně pravidelné zálohy na cloudu i doma na pevném disku je mi to jedno a jsem rád, že to v novém telefonu nebudu mít.
  Je to můj názor a rozhodně nejsem ovce a co má jablko mě už spoustu let nezajímá, Telefony střídám dost často /nejen HW/ a některý má něco víc a něco méně...
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.