GLASS ICONS Motiv EMUI 5.1

Bedrigo  
upraveno 24. April v Galerie Motivů
Tento motiv nie je ani tak koli mne, ako ma poziadal jeden clen fora, ci by som neprerobil golden glass na klasicke biele ikony ktore sa mu velmi pacili. Kedze nie je vsetko zlato co sa blyska a vypada to ze niektori zlatu nemusia, davam tu aj verziu prerobenu do biela. Je to identicky motiv ako golden glass, akurat co bolo "zlate" je teraz biele. Riesim to metodou noveho prispevku pretoze to nebola praca na hodinu.

image
image
«13456

Komentáře

• Diky moc, paradni prace, jsi borec
    Poděkovat autorovi 1
  • Musím říci luxusní,jen v nastavení mám původní ikonu mobilní data jsou vypnuta,
    Poděkovat autorovi 0
  • Rajs, skus nejak inak? Nerozumiem o aky problem ide,, ale predtym skus restartnut telefon, niektore ikony aj mne ostavali bez restartu visiet, popripade aj vymazat cache v hwthemes
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo restartoval jsem ta ikona tam zůstává ale neřešto mě to nevadí.
    Poděkovat autorovi 0
  • ale ja to chcem riesit, ak tam mam chybu rad by som ju odstranil. Pozeram u seba a ikona mobilnych dat v nastaveni - tie dve sipky oproti sebe su ok, teda mozno nechapem o co presne ide, taky screenshot by nebol zly.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasně á jsem ted v práci nemám čas.
    Poděkovat autorovi 0
  • To aj ja, ale pssst. OK. Tak ak si potom neskor najdes cas tak by som poprosil
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám všechny ikony v pořádku. Po změně tématu dělám reset, mažu cache v Themes. Dík za motiv, super. Zlatý je také super.
    Poděkovat autorovi 0
  • zlaty ma uz opravenu chybku zatial len u mna, v suborovom manageri - miestne - vnutorna pamat -- je biely text v pruhu pod zalozkami. Chystam najblizsie hromadny update vsetkych mojich motivov, v kazdom sa nejaka chyba este nasla .......
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady to je.
    imageimage
    Screenshot_20171212-211025.png
    1080 x 1920 - 2M
    Screenshot_20171212-211045.png
    1080 x 1920 - 212K
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze, vidim ze nemam hicare, tu ikonu dorobim, a prosim ta, ake mas zariadenie? Vsak ja nic take na p10 lite nevidim. Nevadi, poriesime len keby si mi dal tip nejakeho motivu ktory ti toto zobrazuje spravne, myslim takeho co nema default huawei ikonu, ja si potom zistim z neho o jaku ikonku ide a tie zakazane mobilne data ikonu tam aplikujem.
    Poděkovat autorovi 1
  • Aha, tak to mám stejně zelenou ;-) Ake to je tak málo pravděpodobné, že to nevadí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 12. December 2017
    Chlapi, kua, vadi. Sak ked je to riesitelne, tak to treba opravit. Sak sme neni sracky, robime dobre motivy nie polotovary snad. Tak dajte motiv kde to ide lebo inak na to nepridem ked taketo menu nemam...
    Poděkovat autorovi 1
  • Bedrigo  
    upraveno 12. December 2017
    Takze moc ste mi nepomohli, nakukol som Hannimu na jeho skvely pure dark, kua musim zhodnotit ze je daleko v predu asi hlavne okolo emui 8, co tam ma veci navyse akoze nechapacka, sikovny to chlapec,,, tak som tam nieco naslepo objavil. Prosim skuste si dat namahu stiahnut z prveho prispevku poslednu verziu, ci sa mi to podarilo odstranit - mozno nie. Nemam ako vyskusat. Dorobil som aj ikonu appky HiCare. Samozrejme ze som to vsetko hodil aj do zlatej verzie a aktualizoval link. Takze cakam pani ak neurazim na odpoved.....
    Poděkovat autorovi 0
  • je to ok, opravené, díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja diky za report chyby a otestovanie.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já se omlouvám ale spadl mi net,a stávám v 3:30 do práce.Samozřejmě je to opravené jsi šikula dík.
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 13. December 2017
    Bedrigo napsal(a):

Takze moc ste mi nepomohli, nakukol som Hannimu na jeho skvely pure dark, kua musim zhodnotit ze je daleko v predu asi hlavne okolo emui 8, co tam ma veci navyse akoze nechapacka, sikovny to chlapec,,,

Ďakujem, táto verzia sa mi páči omnoho viac ako zlatá.. :smile: Všetky tie veci boli v pôvodnom Pure Darku 5.0, ktorý vychádzal z motívu Elegance. Na tú dobu bol Elegance naozaj namakaný tmavý motív. Ver mi, že na EMUI 8 nie je v Pure Darku 5.0 nič, začal som prerábať pomaly na Pure Dark 8.0, zatiaľ iba pár aplikácií, ale nestíham nejako teraz na konci roka, takže to zatiaľ stojí. A tam je toho naozaj dosť navyše oproti EMUI 5. Hlavne v Settings.

Poděkovat autorovi 0
  • Ale take ikony ako sos, sak ale kde sa to prejavuje, ci nemam ten mobil este komplet prebehnuty? Emui8 vravis kopec prace, hmm tak uz len cakat ze dorazi do mobilu, nevyrabam uz nic nove lebo potom sa zbesnejem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.