Chytrý náramek

Hezký den přeju.
Na Vánoce jsem si koupila chytrý náramek UMAX 107 U-BAND PLUS HR, ovšem musela jsem náramek vrátit, nešlo mi náramek spárovat s mým P8 lite. A bohužel mi tam řekli, že zkoušeli kompatibilitu s několika náramky a zatím nenašli žádný, který by byl s tímto mobilem kompatibilní.
Máte někdo zkušenost s některým náramkem? ;-)
Díky za jakoukoliv odpověď! :-)

Komentáře

• Problem nebude v naramku. Trpite stejnou vadou jako spousta. BT se nedokaze sparovat a spojit s naramky. Dost se to projevuje tim ze je-li zapnute BT a WiFi, je internet meskutecne pomaly. Nam to do jiste doby vse slo naramrk Xiaomi mi band 1s. Ted ho tel nenajde a dokud byl sparovany, nestahl z nej kroky a ani spanek. Hodne se resilo tady.
    http://www.huafan.cz/discussion/4238/nefungujici-bluetooth
    Poděkovat autorovi 1
  • mně na P8lite nešel přes BT ani přívěsek iTag a na všech ostatních zařízeních problém nebyl, ale s wifi problém nebyl.
    Poděkovat autorovi 0
  • MartinR  
    upraveno 29. December 2017
    Fungoval nám s P8 Lite náramek Huawei band A2 a nyní hodinky TCL Movetime. S náramkem nebyl zpočátku problém, po pár týdnech ale odpojil a nešlo párování obnovit. Po dvoudenním laborování, updatech firmware, odinstací systémových aplikací, aj. se to nakonec podařilo. Od té doby bez problému, ani s tím WiFi už to není tak tragické. Nevím přesně, čím se to povedlo, nebo jen štěstí :-), každoádně jsem rád. Více info viz odkaz výše od @tube.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skoda ze tel. nemam k dispozici. Ma ho zena a nemuzu s nim laborovat... Pak by se urcite naslo, v cem je zakopany pes
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejlepší je mít obyčejné hodinyky a né něaké náramky
    Poděkovat autorovi 0
  • Mit tak po ruce Slavii 631 ... :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam sice Slavii ZVP, ale ucel splni stejny...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nasi si koupili uz dva naramky honor band 3 a EVOLVEO fitband B2 a taky nesel sparovat bohuzel ani jeden...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud je tel v zaruce, reklamovat. U T-mobile a jejich brandu vydali "tichou" aktualizaci. V Nastaveni -> Aktualizace systemu -> nahore tri zecky a Stahnout nejnobejsi uplny balik. U telefonu s Brandem C150 to takto stahlo dva updaty a naramek slo sparovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon je z volneho prodeje a po zaruce uz..kazdopadne treba s BT reproduktorem funguje v pohode..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, klasicke BT zaritzeni jedou. Ma problemy jen s BLE zarizenimi. A taky zaroven spustene BT a WiFi udela z internetu vytaceny modem.
    Poděkovat autorovi 0
  • MartinR  
    upraveno 19. May
    Funguje nám to nadále, P8 Lite s hodinkama TCL Movetime. Mezičasem, cca před měsícem, se to ženě zase odpojilo a nešlo to spárovat. Zase trocha trápení. Nakonec jsem v rámci údržby udělal update všech aplikací a pak je po restartu projel a nepotřebné sestřelil. Pak jsem při vypnuté WiFi (!) spároval hodinky přes aplikaci výrobce (ne přes BT zařízení v nastavení). Chytlo se to a od té doby to zase jede, samozřejmě i s WiFi. Podle mě dělá ten problém některá aplikace dodávaná se systémem. Problém asi bude jen při úvodním párování, pak už to s ní jede (vycházím z toho, že to běželo řadu měsíců bez problému). No snad se někomu toto info bude hodit.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.